Prawo pracy

Strona główna » Specjalizacje » Prawo pracy

Prawo pracy to jedna z głównych specjalizacji, którą zajmujemy się w naszej kancelarii. Oferujemy pomoc w skutecznym rozwiązywaniu sporów, a przy tym zapewniamy profesjonalne wsparcie i pełną wyrozumiałość każdemu klientowi. Nasza kancelaria współpracuje z wyspecjalizowanymi ekspertami w dziedzinie prawa pracy, którzy na przestrzeni lat przeprowadzili wiele spraw z tego zakresu, a ich doświadczenie skutkuje skutecznymi rozwiązaniami wszelkich problemów w sporach pracowniczych oraz w sądzie pracy.
Ponadto, w naszej kancelarii zajmujemy się także przygotowywaniem umów o pracę, a także innej dokumentacji w zakresie tej dziedziny prawa.

Spory pracownicze i sąd pracy

W naszej kancelarii prowadzimy sprawy o tzw. spory pracownicze. Tę dziedzinę prawa stosuje się w wypowiadaniu umów przez pracownika, ale także, kiedy wypowiedzenie umowy wynika z chęci pracodawcy. Nasi specjaliści prowadzą doradztwo także w przypadku zmiany warunków umowy o pracę, przywrócenie do pracy, odwołanie do sądu pracy, orzeczenie o złamaniu zakazu konkurencji czy uzyskanie odszkodowania. Zajmujemy się szerokim zakresem spraw dotyczących prawa pracy, niezależnie od tego, czy będziemy reprezentować przedsiębiorstwo, czy indywidualnego pracownika.
Zajmujemy się także profesjonalnym doradztwem z zakresu prawa pracy. Z tego powodu serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą, dzięki czemu nasi specjaliści będą w stanie lepiej poznać Państwa sprawę, co na pewno przełoży się na skuteczniejsze jej rozwiązanie.
Wiemy, że prawo pracy dla pracowników, a nawet przedsiębiorców może być bardzo zawiłe, dlatego naszym celem jest niejakie przetłumaczenie go na język prosty. Wierzymy, że kiedy klient, który zrozumie prawo, nie będzie potrzebował pomocy w przyszłości. Rozumiemy również, że niektóre dokumenty są szczególnie trudne do skonstruowania, dlatego możemy się tym zająć, tłumacząc Państwu każdą niewiadomą kwestię w taki sposób, aby to Państwa dobro i wola były najważniejsze podczas naszych działań z zakresu prawa pracy.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na poszczególne pytania i umówią spotkanie celem dokładniejszego zgłębienia problemu klienta. Działamy na terenie Krakowa.