Prawo Pracy

Strona główna » Specjalizacje » Prawo Pracy

Prawo pracy Kraków

Prawo pracy w Krakowie

Prawo pracy to jedna z głównych specjalizacji naszej kancelarii. Zdajemy sobie sprawę z tego, że podobne spory są trudne do wyjaśnienia, a przy tym znacznie wpływają na mniejszy komfort ogólnej codzienności. Oferujemy pomoc w skutecznym rozwiązaniu sporu, a przy tym zapewniamy wsparcie i pełną wyrozumiałość. Nasza kancelaria współpracuje z wyspecjalizowanymi ekspertami w dziedzinie prawa pracy, którzy na przestrzeni lat przeprowadzili wiele spraw tego typu.

Prowadzimy sprawy o tzw. spory pracownicze. Chodzi na przykład o wypowiedzenie umowy przez pracownika, wypowiedzenie umowy przez pracodawcę, zmianę warunków umowy o pracę, przywrócenie do pracy, odwołanie do sądu pracy, orzeczenie o złamaniu zakazu konkurencji, uzyskanie odszkodowania itd. Zajmujemy się szerokim zakresem spraw dotyczących prawa pracy, niezależnie od tego, czy będziemy reprezentować przedsiębiorstwo, czy może samego pracownika.

Oczywiście, często tego rodzaju spory mogą zostać rozwiązane w sposób wymagający współpracy od obu stron, a wtedy sprawa nie zostanie od razu skierowana do sądu. W każdym jednak przypadku będziemy reprezentować naszego klienta – zarówno w sądzie, jak i podczas rozmów ugodowych.

To nie wszystko, ponieważ zajmujemy się także przygotowywaniem umów o pracę, jak i innej dokumentacji w zakresie tej dziedziny prawa.

Zajmujemy się także profesjonalnym doradztwem w zakresie prawa pracy. Z tego powodu serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej kancelarii, dzięki czemu prawnik będzie w stanie lepiej poznać daną sprawę, co na pewno przełoży się na prostsze jej rozwiązanie. W każdym przypadku staramy się prosto wyjaśniać prawo pracy. Kraków to miasto, w którym potrzeba pomocy? Zapraszamy do kontaktu!

Wiemy, że prawo pracy dla pracowników, a nawet przedsiębiorców może być bardzo zawiłe, dlatego naszym celem jest niejakie przetłumaczenie go na język prosty. Wierzymy, że kiedy klient rozumie prawo, nie będzie potrzebował pomocy w przyszłości. Rozumiemy również, że niektóre dokumenty są szczególnie trudne do skonstruowania, dlatego możemy się tym zająć, tłumacząc każdą niewiadomą kwestię klientowi tak, by to jego dobro i wola były najważniejsze podczas naszej pracy.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na poszczególne pytania i umówią spotkanie celem dokładniejszego zgłębienia problemu klienta. Ceny naszych usług są ustalane w sposób indywidualny, co jest zależne od skomplikowania sprawy, przedmiotu sporu itd.

prawo pracy