Prawo autorskie i prawo własności przemysłowej

Strona główna » Specjalizacje » Prawo autorskie i prawo własności przemysłowej

Nasza kancelaria prawna działa w zakresie prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej. Zajmujemy się sprawami związanymi z autorskim prawem majątkowym, autorskim prawem osobistym, ochroną wizerunku, nabyciem praw autorskich oraz praw pokrewnych. Prowadzimy także sprawy sądowe i negocjacje w razie naruszenia praw autorskich lub praw pokrewnych. Działamy dla klientów indywidualnych oraz obsługujemy organizacje pozarządowe w sprawach sądowych w tym zakresie.

Rejestracja znaku towarowego – ochrona i obrót znakami towarowymi

Świadczymy usługi z dziedziny ochrony własności intelektualnej, a także zajmujemy się rejestracją, ochroną oraz obrotem znakami towarowymi. Prowadzimy sprawy również w zakresie przeciwdziałania nieuczciwej konkurencji.
W naszej kancelarii znajdą Państwo doradztwo prawne w zakresie przeciwdziałania nieuczciwej konkurencji, działamy poprzez reprezentowanie w tym zakresie klienta w negocjacjach, a także w całościowym postępowaniu sądowym.
Sporządzamy i negocjujemy umowy licencyjne, prowadzimy także inne doradztwo prawne, a w szczególności w zakresie analizy już sporządzonych umów licencyjnych. Działamy na tereni Krakowa. Zapraszamy do współpracy i pytań w razie wątpliwości.

prawo autorskie prawnik Kraków