Obsługa prawna firm i spółek Kraków

Strona główna » Specjalizacje » Obsługa prawna firm i spółek Kraków

Prowadzenie firmy to skomplikowany proces, który wymaga poświęcenia ogromnych ilości czasu i uwagi. Przedsiębiorcy nie są w stanie zająć się każdą sprawą samodzielnie – w szczególności wtedy, kiedy dotyczy sfery, w której nie są specjalistami, a jest ona skomplikowana. Najczęściej dzieje się tak ze wszelkimi kwestiami prawnymi, których dokładne zrozumienie dla wielu właścicieli firm może okazać się nie lada problemem. Prawo bywa bardzo zawiłe, a to związane z prowadzeniem działalności gospodarczej zawiera całe mnóstwo niuansów, jakich nie sposób zapamiętać. Właśnie dlatego warto skorzystać z naszej usługi, jaką jest obsługa prawna firm (Kraków)

Obsługa prawna spółek Kraków

W naszej kancelarii oferujemy kompleksową usługę, którą jest obsługa prawna firm (Kraków), ale swoimi działaniami wspieramy także:

 • indywidualnych przedsiębiorców
 • przedsiębiorców działających w ramach spółki cywilnej,
 • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
 • spółki jawne,
 • spółki komandytowe i innym spółkom prawa handlowego.

W ramach usługi jaką jest obsługa prawna firm (Kraków) prowadzimy pełną obsługę korporacyjną zapewniając asystę m.in. przy takich czynnościach jak: zmiana umowy spółki, zmiana wspólnika, podwyższenie kapitału zakładowego oraz przejęcie spółki. Prowadzimy także bieżące doradztwo prawne w zakresie umów i kontaktów z kontrahentami. Obsługa prawna firm (Kraków), obejmuje także windykację wierzytelności, od wezwania do zapłaty, poprzez sporządzenie pozwu i reprezentowanie klienta przed sądem a następnie prowadzenie postępowania egzekucyjnego w celu wyegzekwowania wierzytelności Ostatecznie – prowadzimy spory sądowe.

Obsługa prawna spółek Kraków – Zakładanie i likwidacja spółek oraz innych podmiotów gospodarczych

Obsługa prawna spółek (Kraków) to nie tylko rozwiązywanie konfliktów, to również naszą pomoc przy założeniu spółki każdego rodzaju. W ramach pomocy, analizujemy potrzeby konkretnego klienta proponując określony typ spółki, a także poszczególne postanowienia samej umowy. Asystujemy przy samym zakładaniu spółki, zarówno u notariusza, jak i za pośrednictwem internetu, a także kierujemy całym procesem rejestracji spółki. Zakładanie spółki, również wchodzi w zakres obsługi prawnej spółek w Krakowie. Obsługa prawna spółek (Kraków) to również również pomoc przy likwidacji m.in.:

 • spółki cywilnej,
 • spółki jawnej,
 • spółki komandytowej,
 • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
 • a także spółki akcyjnej.

Likwidacja spółki krok po kroku odbywa się przy pomocy prawnika, który asystuje zarówno przy przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji, jak i zapewnia niezbędną pomoc przy likwidacji spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym. Oferujemy także obsługę prawną spółki w zakresie organizacji i przeprowadzenia zgromadzenia wspólników spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, głosowania wspólników spółki jawnej, spółki komandytowej oraz walnego zgromadzenia akcjonariuszy spółki akcyjnej. Ponadto w ramach obsługi prawnej spółki (Kraków) sporządzamy wewnętrzne dokumenty korporacyjne, m.in: regulamin zarządu,

 • regulamin rady nadzorczej,
 • projekty uchwał wspólników, a także protokołów.

Nasza kancelaria przygotowuje każdorazowo m.in. protokół zgromadzenia wspólników spółki z ograniczoną odpowiedzialnością krok po kroku, a następnie asystuje, jak i zapewnia niezbędną pomoc w rejestracji ewentualnych zmian w spółce w Krajowym Rejestrze Sądowym.Czytaj więcej

Obsługa prawna firm Kraków – Dlaczego warto nam zaufać?

Obsługa prawna firm (Kraków) wymaga od prawnika odpowiedniej wiedzy popartej doświadczeniem. Nasz zespół jest profesjonalistami i posiada odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, dzięki którym możliwa jest obsługa prawna firm (Kraków). Działamy na rynku od lat, dbając o to, aby nasi klienci otrzymywali usługi najwyższej jakości. Dzięki świadczonej obsłudze prawnej spółek w Krakowie przedsiębiorcy mogą w pełni skupić się na prowadzeniu swojej firmy – wszystkie kwestie związane z prawem w ramach oferowanych usług przejmuje nasza kancelaria.

Pakiet naszych usług obsługa prawna spółek (Kraków) skierowany jest zarówno do osób prowadzących jednoosobową działalność, jak i do dużych firm czy spółek. Każda obsługa prawna firm (Kraków) to całkowicie indywidualne podejście, co pozwala nam na zebranie wszystkich potrzebnych do podjęcia działań informacji, a także uzyskanie bardzo dobrych efektów. Interesuje Cię obsługa prawna firm, spółek (Kraków)? Doskonale się składa, nasza kancelaria specjalizuje się w tego typu sprawach. Zapraszamy do kontaktu!