Prawo nieruchomości w Krakowie

Strona główna » Prawo nieruchomości w Krakowie

Inwestycje budowlane często wymagają dobrej obsługi prawnej, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów. Zapraszamy do naszej kancelarii, jeżeli klient nie rozumie zagadnień często określanych jako prawo nieruchomości. Obsługujemy zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby fizyczne, zawsze mając na celu dobro klienta.

Oferujemy doradztwo prawne oraz pomoc prawną w zakresie kupna lub sprzedaży nieruchomości. Tego rodzaju sprawy wymagają badania stanu prawnego nieruchomości, a także negocjowanie warunków jej nabycia lub zbycia. Możemy także zająć się sporządzaniem umów w tym zakresie. Napiszemy także umowy najmu lokalu mieszkalnego, umowy najmu lokalu użytkowego, dzierżawy itd.

Pomagamy klientom w przypadku spraw o zasiedzenie czy zniesienie współwłasności nieruchomości. Uzgadniamy stan prawny znajdujący się w księgach wieczystych w kontekście rzeczywistego stanu prawnego (np. mieszkanie mógł nabyć jeden z małżonków, jednak brak rozdzielności majątkowej sprawia, iż oboje są współwłaścicielami).

Zapraszamy także do skorzystania z naszego doradztwa w zakresie inwestycji budowlanych i nieruchomości. W trosce o komfort i bezpieczeństwo klienta, możemy wykonać audyt prawny danej nieruchomości, sporządzać i opiniować umowy o roboty budowlane, umowy sprzedaży budynków bądź samych lokali. Nasza kancelaria może także pomóc w zakresie uregulowania stanu prawnego nieruchomości, uzyskania wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z nieruchomości i zwrot nakładów z nieruchomości.

Pomożemy także w przypadku hipoteki, hipoteki przymusowej, hipoteki łącznej kaucyjnej, hipoteki umownej. W tym przypadku oferujemy profesjonalne doradztwo, jak i przekazanie gotowych rozwiązań prawnych. W każdym przypadku zależy nam najbardziej na interesie klienta.

Nasza kancelaria bazuje na wieloletnim doświadczeniu, które pozwala znajdować rozwiązania nawet dla najbardziej skomplikowanych spraw. Doskonale wiemy, że często korzystanie z pomocy prawnika może być trudne, a używana przez niego terminologia niezrozumiała. Przez to zawsze staramy się dążyć do tego, by nie tylko uporać się z problemem klienta, ale sprawić, by zrozumiał on wszystko, co robimy. Dzięki temu może ustrzec się przed koniecznością pomocy w przyszłości.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Osobiste spotkanie pozwoli nam lepiej poznać sprawę i przygotować wycenę. Koszt obsługi prawnej w naszej kancelarii jest indywidualny, zależny od konkretnej sprawy. Działamy na terenie Krakowa.