Prawo nieruchomości Kraków

Strona główna » Prawo nieruchomości Kraków

Inwestycje budowlane często wymagają dobrej obsługi prawnej, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów. Zapraszamy do naszej kancelarii, jeżeli klient nie rozumie zagadnień często określanych jako prawo nieruchomości (Kraków). Obsługujemy zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby fizyczne, zawsze mając na celu dobro klienta.

Oferujemy doradztwo prawne oraz pomoc prawną w zakresie kupna lub sprzedaży nieruchomości. Tego rodzaju sprawy wymagają badania stanu prawnego nieruchomości, a także negocjowanie warunków jej nabycia lub zbycia. Możemy także zająć się sporządzaniem umów w tym zakresie. Napiszemy także umowy najmu lokalu mieszkalnego, umowy najmu lokalu użytkowego, dzierżawy itd.

Pomagamy klientom w przypadku spraw o zasiedzenie czy zniesienie współwłasności nieruchomości. Uzgadniamy stan prawny nieruchomości znajdujący się w księgach wieczystych w kontekście rzeczywistego stanu prawnego (np. mieszkanie mógł nabyć jeden z małżonków, jednak brak rozdzielności majątkowej sprawia, iż oboje są współwłaścicielami).

Zapraszamy także do skorzystania z naszego doradztwa w zakresie inwestycji budowlanych i nieruchomości. W trosce o komfort i bezpieczeństwo klienta, możemy wykonać audyt prawny danej nieruchomości, sporządzać i opiniować umowy o roboty budowlane, umowy sprzedaży budynków bądź samych lokali. Nasza kancelaria może także pomóc w zakresie uregulowania stanu prawnego nieruchomości, uzyskania wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z nieruchomości i zwrot nakładów z nieruchomości.

Pomożemy także w przypadku hipoteki, hipoteki przymusowej, hipoteki łącznej kaucyjnej, hipoteki umownej. W tym przypadku oferujemy profesjonalne doradztwo, jak i przekazanie gotowych rozwiązań prawnych. W każdym przypadku zależy nam najbardziej na interesie klienta.

Prawo nieruchomości Kraków

Nasza kancelaria zajmuje się prawem nieruchomości gruntowych, budynkowych i lokalowych. Wsparcie doświadczonej agencji jest nieodzownym elementem na każdym etapie inwestycji związanej z danym obiektem budowlanym bądź działką. W polskim prawie bowiem ranga nieruchomości jest bardzo duża, a nierzadko przepisy prawne jej dotyczące mogą wydawać się skomplikowane oraz trudne dla zwykłego obywatela. Procedura kupna i obrotu nieruchomościami wymaga załatwiania dużo większej liczby formalności niż przy obrotach ruchomościami. Dlatego nasza agencja wychodzi naprzeciw, aby pomóc zrozumieć polskie prawo nieruchomości (Kraków).

Prawo nieruchomości Kraków — dlaczego warto nam zaufać?

Prawo nieruchomości (Kraków) to nasza specjalność. Oferujemy kompleksową obsługę związaną z rynkiem nieruchomości. Zapewniamy zarówno obsługę prawną deweloperów, jak i inwestycji. Zajmujemy się również procesem inwestycyjnym oraz postępowaniem administracyjnym przed sądami. Deweloper, który postanowi skorzystać z usług naszej doświadczonej kancelarii, ma zagwarantowaną fachową pomoc na każdym etapie swojej działalności.
Prawo nieruchomości (Kraków) to skomplikowana dziedzina prawa, w której nie warto działać samemu a zlecić to zadanie wykwalifikowanym prawnikom. Nasi adwokaci przeprowadzą dokładną analizę ryzyka, jakie wiąże się z inwestycją w daną nieruchomość. Doradzamy przy planowaniu i realizacji celów oraz przy procesie ich finansowania. Pomagamy zdobyć niezbędne fundusze oraz dofinansowania, pośredniczymy również w negocjacji umów. Reprezentujemy naszych klientów przed wszelkimi urzędami, mamy bowiem świadomość, jak ważny jest ich czas.

Prawo nieruchomości – Kraków

Prawo nieruchomości Kraków, jak sama nazwa wskazuje jest skierowana do mieszkańców Krakowa oraz okolic. Od wielu lat pomagamy zarówno deweloperom, spółkom handlowym, jak i klientom indywidualnym w zakresie prawa nieruchomości. Przeprowadzamy dokładną analizę stanu prawnego nieruchomości, ale wykonujemy również wiele innych usług związanych z prawem nieruchomości, w tym obsługę transakcji sprzedażowej czy przygotowanie umów inwestycyjnych. Pośredniczymy również w opracowywaniu oraz negocjowaniu umów najmu bądź dzierżawy lokali czy powierzchni biurowych i handlowych.
Nasza kancelaria bazuje na wieloletnim doświadczeniu, które pozwala znajdować rozwiązania nawet dla najbardziej skomplikowanych spraw. Doskonale wiemy, że często korzystanie z pomocy prawnika może być trudne, a używana przez niego terminologia niezrozumiała. Przez to zawsze staramy się dążyć do tego, by nie tylko uporać się z problemem klienta, ale sprawić, by zrozumiał on wszystko, co robimy. Dzięki temu może ustrzec się przed koniecznością pomocy w przyszłości.

Prawo nieruchomości. Kraków, ul. ks. Biskupa W. Bandurskiego 22. Zapraszamy do odwiedzenia naszej kancelarii. Osobiste spotkanie pozwoli nam lepiej poznać sprawę i przygotować wycenę. Koszt obsługi prawnej w naszej kancelarii jest indywidualny, zależny od konkretnej sprawy. Działamy na terenie Krakowa.